DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Mechanik samochodowy

Nazwa pozycji Mechanik samochodowy
Miejsce pracy UL. GNIEŹNIEŃSKA 81, KOSZALIN
Telefon 730103000
E-mail [javascript protected email]
Zakres obowiązków

Na stanowisku mechanika będziesz odpowiedzialny za:

  • wykonywanie przeglądów zgodnie z ustalonymi zasadami
  • diagnozowanie stanu technicznego samochodu
  • wykonywanie kompleksowych napraw samochodów marki Renault i Dacia
  • utrzymywanie miejsca pracy w należytym porządku

Wymagany profil kandydata

Oczekujemy:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu mechanik pojazdów samochodowych

  • prawo jazdy kat. B

  • dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy

  • dokładność i odpowiedzialność

  • doświadczenie w zawodzie

Oferujemy

Gwarantujemy:

  • umowę o pracę

  • pracę jednozmianową

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • długoletnią współpracę w Autoryzowanej, stabilnej firmie Renault i Dacia

  • system szkoleń

  • własną szafkę narzędziową i specjalistyczne narzędzia do pracy