Renault Clio

Renault Clio

już od 699 zł brutto / mies. (RRSO 11,12%) w kredycie Easy Box.

ubezpieczenie za 1,9% przy wyborze finansowania Renault

 

zapytaj o ofertę

konfiguruj

61b38194fe.webp
419bbce394.webp

wersja Esprit Alpine

Wyrazista i inspirująca nowa stylizacja: wyprofilowane linie boczne, powiększona szara chromowana osłona chłodnicy, nowe oświetlenie full LED w kształcie pół rombu z przodu. Sportowy charakter w wersji Esprit Alpine. 17’’ obręcze kół, specjalny logotyp i charakterystyczna listwa F1 w matowym szarym kolorze na zewnątrz. Wewnątrz tapicerka posiada wyhaftowane logo Alpine, specjalne przeszycia i francuską flagę. Niebiesko-biało-czerwone przeszycia na kierownicy to nawiązanie do DNA Esprit Alpine.

modułowa przestrzeń i zagospodarowanie wnętrza

Renault Clio E-Tech full hybrid oferuje odpowiednią równowagę między komfortem pasażerów a przestrzenią bagażnika, którą można modyfikować w zależności od swoich potrzeb.

10f841397d.webp

20 zaawansowanych systemów
bezpieczeństwa

kamera 360°

4 kamery zapewniają pełen, 360° podgląd otoczenia Twojego Clio E-Tech full hybrid na ekranie pokładowym. Wykonuj swoje manewry z pełnym spokojem.

aktywny regulator prędkości

System automatycznie analizuje i dostosowuje się do warunków ruchu drogowego. Wykrywa pojazd jadący przed Tobą, aby zachować odpowiednią, bezpieczną odległość. W momencie zbliżania się hamuje. Przyspiesza, gdy droga jest ponownie wolna.

system wspomagania nagłego hamowania

Ten system wspomagania prowadzenia ostrzega o potencjalnym ryzyku kolizji z pojazdem, rowerzystą lub pieszym. Jeśli Twoja reakcja jest powolna lub niewystarczająca, system rozpocznie automatyczne hamowanie awaryjne, aby uniknąć kolizji.

RRSO dla Kredytu Renault Easy Box wynosi 11,12% dla następującego reprezentatywnego przykładu: cena auta 74 200 zł, okres 25 miesięcy, wpłata własna 17 359,4 zł (w tym dopłata Importera 2 000 zł dla wersji evolution), oprocentowanie stałe nominalne w skali roku 6,99%,  finansowane: prowizja bankowa: 2 273,62 zł i ubezpieczenie kredytobiorcy: 1 773,43 zł. Miesięczna rata kredytowa 699,07 zł. Ostatnia rata 52 043,88 zł. Całkowita kwota kredytu: 56 840,6 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 68 821,65 zł. Stan na dzień 03.04.2024 r. Kredyt oferowany jest przez RCI Banque S.A. Oddział w Polsce (Mobilize Financial Services) i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na podstawie umowy z RCI Banque S.A. Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie. Mobilize Financial Services to marka handlowa dla RCI Banque S.A. Oddział w Polsce i RCI Leasing Polska Sp. z o.o.

Roczny pakiet ubezpieczeniowy (AC, OC, NW, Assistance) w cenie 1,9% wartości samochodu w Programie RENAULT-PZU, RENAULT- ERGO HESTIA, RENAULT-ALLIANZ, RENAULT-WARTA dla pojazdów osobowych marki Renault. Promocyjne ubezpieczenie dostępne jest przy skorzystaniu z oferty finansowania oferowanej przez Mobilize Financial Services (marka handlowa dla RCI Banque S.A. Oddział w Polsce i RCI Leasing Polska Sp. z o.o.) i skierowane jest do Klientów Indywidualnych oraz Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Do ceny mogą zastać naliczone ewentualne zwyżki z tytułu użytkowania pojazdu.